PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9}
7,4 253 926
ocen
7,4 10 1 253926
5,7 30
ocen krytyków
Armageddon
powrót do forum filmu Armageddon

Arcydzieło!

ocenił(a) film na 10

Jeden z lepszych filmów w dziejach kina, który bije na głowę "Titanica".

Niunia520

Jeśli ten gniot ma być nazwany arcydziełem to ja już w nic nie wierzę.

ocenił(a) film na 6
estella_bluebell

debilu, jak napisał że arcydzieło to chyba tak jest!

Eph

Nie, nie jest, chamie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Niunia520

Tak !!! Wspaniały film ! Rewelacyjne efekty i film naprawdę wzrusza , na końcu się poryczałam , pozdrawiam :-)

nathalie34

A najlepsze jest to że to film z 98 roku a ma lepsze efekty niż nie jedna tania produkcja telewizyjna :)

patrykniedzialka

Co to ma niby znaczyć? Film o budżecie prawie 150 milionów dolarów ma lepsze efekty niż niejedna TANIA produkcja telewizyjna, więc chyba świadczy to bardzo źle o samym filmie. "Pacyfik" jako najdroższa produkcja telewizyjna wszech czasów kosztował 200 milionów, a więc 20 milionów za odcinek. Można by chyba przyjąć, że tanie produkcje telewizyjne kosztują kilkaset tysięcy? W takim razie, jeśli coś o takim budżecie jest wizualnie lepsze od "Armageddonu", to film musi być kiczowaty.

NickError

To zobacz sb film taki jak ''Sharknado''. O tego typu filmy mi chodzi

patrykniedzialka

"Sharknado" kosztowało 250 000 dolarów. "Armageddon" - 140 000 000. To dokładnie 560 razy więcej.

NickError

Innymi słowy Armageddon mi się podobał.
Ale każdy film ma swoich fanów i antyfanów.
Rozpisałbym się jeszcze, ale jestem pod wpływem alkoholu przepraszam zebrane tu towarzystwo :)

ocenił(a) film na 4
nathalie34

To film dobry, ale błagam nie arcydzieło kina. Wystarczy że jakiś film jest wzruszający, a wy już dajecie mu dziesiątki, dlatego takie filmy jak "Pamiętnik" czy "Chłopiec w pasiastej piżamie" mają oceny powyżej 8, za to wiele wspanialszych filmów ma niższe oceny bo nie ma wzruszających czy łzawych momentów.

ocenił(a) film na 7
Lukasz_Broda

Każdy ma swoje zdanie , ja je wyraziłam , masz swoje zdanie i ok , nudno by było na tym świecie jakby każdy miał takie samo . Pozdrawiam :-)

nathalie34

.. ale nie każdy to rozumie.

Niunia520

Nie porównujmy Titanica do tego filmu!
To są dwa inne klimaty. Ba! Nawet gatunek filmowy inny.
To tak samo jak bym napisał że np. ''Pacific Rim'' Bije na głowę najnowszą ''Godzille''.
Każdy kto kumaty w tych klimatach przyzna chyba rację prawda? :)

PS. Nie obrażam nikogo, żeby nie było :)

patrykniedzialka

"Nie porównujmy Titanica do tego filmu!
To są dwa inne klimaty. Ba! Nawet gatunek filmowy inny.
To tak samo jak bym napisał że np. ''Pacific Rim'' Bije na głowę najnowszą ''Godzille''.
Każdy kto kumaty w tych klimatach przyzna chyba rację prawda? :)"

Akurat "Paciific Rim" ma dużo więcej wspólnego z"Godzillą", niż "Titanic" z "Armageddonem".

marcin261287

To był tylko przykład.
Ale masz rację :) Nawet muzyka gdy Kaiju atakują przypomina mi tą z Godzilli :)

Niunia520

Titanic bije ten film na łeb.! ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones