PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9}
7,4 253 926
ocen
7,4 10 1 253926
5,7 30
ocen krytyków
Armageddon
powrót do forum filmu Armageddon

Boże

ocenił(a) film na 10

Jak ja na tym filmie płakałam. Więcej łez niż na Titanicu :(

Niunia520

ta wypowiedz zmotywowala mnie do ogladniecia filmu :)
pozdrawiam

Niunia520

Ja też, normalnie jakbym sama była w takiej sytuacji... :P

ocenił(a) film na 10
BloodyMaja

Film można oglądać co jakiś czas i za każdym razem odczuwamy podobne emocje.

LaseQ

Mnie poruszył jedyny motyw i chyba tylko o ten jedyny chodzi- jak dla głównego bohatera całe życie staje przed oczami w tym jednym momencie przed śmiercią. Cudowne i nie do wytrzymania.

Toshiroyuki

Ja też powiem skromnie, ryczałem jak wół...he:)

ocenił(a) film na 10
Toshiroyuki

mam to samo, za każdym razem muszę się wtedy poryczeć :(
przepiękna scena

ocenił(a) film na 7
Niunia520

Ja też poryczałam się jak Oscar odwalił kitę i jak wgl połowa zginęła jak rozbili się ;_____; a taka niby komedia była :(, teksty bardzo fajne o tym strusiu pędziwiatrze i warunkach, i zachciankach ich az ryczałam ze śmiechu a potem płakałam jak bóbr 10000/10 film REWELKA!

ocenił(a) film na 8
Niunia520

zawsze płaczę i dobrze mi z tym ;p a najbardziej jak okazuje sie, że A. J. ma zdetonować bombę i Harry mu się wcina

kaczor80

A ja na scenie w ktorej Harry zegna sie z Grace i mowi ze jej obiecal ze wroci ale nie moze dotrzymac słowa i on potem znika z ekranu monitora i juz wyjeeeeeeeeeee a potem ta cudna piosenka Aerosmith.:)))) Ale najlepszym bohaterem to jest Bear, hehe chłop jak dąb a jaki wrazliwy, ten jego płacz na koncu no nie moglam, i plakalam i smialam sie naprzemian :))

ocenił(a) film na 7
Niunia520

To jest chyba jedyny film który wzruszył mnie do łez...aż wstyd się przyznać :)

ocenił(a) film na 7
Niunia520

Mnie ten film nie wzruszył

Marcin91b

nie wzruszył są dwie możliwości albo jesteś zimny jak głaz albo zwykłym chamem a to nie jest przeciwstawne ;> więc co wybierzesz i tak wyjdzie że jesteś tym i tym ;>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones