PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9}
7,4 253 926
ocen
7,4 10 1 253926
5,7 30
ocen krytyków
Armageddon
powrót do forum filmu Armageddon

Zaskoczenie

ocenił(a) film na 9

Muszę zacząć od tego, że nie lubię s.f. A tu taka nota! Jakoś się przemogłam, zaczęłam oglądać i...
przepadłam! :) Świetna produkcja zrealizowana z rozmachem. Fantastyczne efekty specjalne i
odegrane role (Ben Affleck jest nieziemsko przystojny :D). Chciałam dać 8 gwiazdek, za to że jest tu
parę wypaczeń, ale za sympatyczne postaci Rockhound'a i Andropov'a oraz wątek miłosny jest
dziewiątka :) pewnie gdybym oglądała go na Polsacie czy TVN to nie miałabym takich wrażeń przez
przerywające reklamy :/ A bez nich można świetnie skupić uwagę i oglądać film z napięciem. Dużo
się tu dzieje, ciągłe niepowodzenia bohaterów w akcji dodatkowo nakręcały :) Polecam nawet dla
niepreferujących ten gatunek filmowy - moim zdaniem warto obejrzeć :)

ocenił(a) film na 8
patusia12110

SPOILER!!!!!
Zawsze łza się w oku kręci jak Willis , wiadomo co robi na końcu ;) pamiętam jak byłem mały i to oglądałem to się rozbeczałem :D
SPOILER!!!!

Świetny numer pod koniec Aerosmith. Fajna efektowna wciągająca dynamiczna rozrywka lekko głupawa ale ma swój urok. Lubię wracać do tego filmu. :) Plus masa fajnych aktorów.

ocenił(a) film na 9
rbk23

No mi ta łza uleciała, bo oglądałam pierwszy raz :) za następnym pewnie będzie się tylko kręcić :> Zgadzam się, ma urok i dobrze się oglądało :)

ocenił(a) film na 8
patusia12110

Chciałem napisać Tobie wiadomość, ale dziwne nie da się nie wiem dlaczego :/ . Fajne filmy w profilu i chciałem dodać Cię do znajomych. Jak by co to Radek jestem, miło mi. :)

ocenił(a) film na 7
rbk23

Kogo chcesz oszukać, to jej zdjęcie Ci się spodobało, a nie ocenione filmy. :)

ocenił(a) film na 8
scarecrow_5

To jest forum o tematyce filmowej, rozmawiamy na temat filmów. Zdjęcia mnie nie interesują. :)



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones